Wynajem samochodu to prosty sposób na uzyskanie najwyższego komfortu jazdy w dowolnym miejscu i czasie podczas wakacji. Nie tylko nie musisz oszczędzać na cenie nowego samochodu, ale możesz również wynająć samochód z programem, który odpowiada Twoim potrzebom. Dzięki programowi Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent otrzymasz regularne nagrody za wynajem samochodu. Oto trochę więcej o tym, jak ten proces działa.

Korzyści wypożyczenia samochodu w Szczecinie

Jednym z głównych atutów programu Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent jest to, że za każdym razem, gdy zdecydujesz się na wynajem z Platinum Rent, otrzymasz bezpłatną nagrodę. Oznacza to, że nie będziesz musiał nosić przy sobie karty punktowej lub czekać na dłuższy okres czasu, aby zobaczyć korzyści. Pozwala to również na otrzymanie darmowych aktualizacji w wyniku samego tylko wyboru usługi. Poniżej przedstawiamy tylko kilka korzyści, które przysługują Ci w wyniku przystąpienia do Programu Drogi ekspresowej:

Premia za zapisanie się: Zaraz po zapisaniu się, otrzymasz swoją pierwszą nagrodę! Od lata 2019 roku nagrodą za zapisanie się do Programu może być bezpłatny dzień lub bezpłatna podstawowa aktualizacja. Jako członek będziesz miał również dostęp do szybkiej linii kasowej w kilku ekskluzywnych lokalizacjach.
Nagrody za wynajem: Od momentu zapisania się możesz zacząć zdobywać nagrody. Po każdym zakończonym wynajmie auta w Szczecinie, otrzymasz 1 nową nagrodę. Nagroda, którą otrzymasz, jest generowana losowo z puli nagród, do której możesz się zapisać w zależności od poziomu Twojego poziomu. Od poziomu Base tier i dalej będziesz uprawniony do otrzymywania darmowych dni, darmowych podstawowych ulepszeń i darmowych weekendów.

  • Silver Tier: Po 3 zakończonych wynajmach, zostaniesz automatycznie awansowany do poziomu Silver Tier, co da ci bonusową nagrodę Pit Stop. Po zastosowaniu Pit Stopu do Twojego wynajmu auta, możesz zwrócić samochód z taką ilością paliwa, jaką chcesz, a zapłacisz tylko 2,50$ za galon paliwa potrzebnego do napełnienia baku.
  • Gold Tier: Po 5 zakończonych wynajmach auta, zostaniesz automatycznie ulepszony do poziomu Gold Tier. To daje Ci jedną dodatkową nagrodę Pit Stop oraz dostęp do nieograniczonych korzyści z wynajmu. Trzy dostępne dodatki za wynajem to bezpłatny GPS, E-Z Toll i bezpłatne miejsce parkingowe. Podczas gdy przy każdej rezerwacji można zastosować tylko jeden z tych przywilejów, można go zastosować do każdego wynajmu.
  • Platinum Tier: Po 7 zakończonych wynajmach samochodów, zostaniesz automatycznie podniesiony do poziomu Platinum Tier. Ten poziom statusu premier uprawnia do otrzymania nagrody Pit Stop za każdy wynajem. Dodatkowo, Platynowa podwyżka zostanie dodana do Twojej puli nagród.

Jak dołączyć do wypożyczalni samochodów Platinum Rent

Zapisanie się do programu Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent jest szybkie i proste. Po zarejestrowaniu się, możesz wybrać opcję uzupełnienia swojego profilu, wskazując jednocześnie preferowaną specyfikację wynajmu auta. Po zapisaniu tych preferencji, nasza wyszukiwarka będzie mogła automatycznie wybrać podczas procesu rezerwacji miejsce odbioru wynajmu, samochód i usługi opcjonalne. Możesz również zapisać w swoim profilu informacje dotyczące płatności, aby przyspieszyć i ułatwić proces dokonywania przedpłaconych rezerwacji.

Jak uaktualnić rezerwację długoterminowego wynajmu auta

Jeśli posiadasz podstawową lub platynową nagrodę za podwyższenie klasy samochodu, możesz ubiegać się o rezerwację dla klasy samochodu poniżej tej, którą chcesz otrzymać. Podczas gdy rezerwacja pojawi się na mniejszy samochód, agent przy ladzie dokona upgrade’u Twojego samochodu po przyjeździe.

Wypożyczalnia samochodów Platinum Rent Program for Advantage jest idealny dla każdego, kto chce mieć wolność jazdy, gdziekolwiek jest na wakacjach, ale również zarabiać nagrody podczas jazdy. Program ten nie tylko nagradza Cię za to, że jesteś lojalnym klientem, ale także dziękuje Ci z bonusem, gdy tylko się zarejestrujesz.